Enter your keyword

Basseini puhastus

Basseini kivipindade süvapesu

Basseini puhastus

Hügieeniliselt puhta vee saamiseks tuleks basseini korrapäraselt puhastada, selleks tuleb bassein vähemalt kord aastas tühjendada ja puhastada. Vesi tundub küll olevat selge ja puhas, kuid siiski tueb puhastada basseini seinad ja põhi kaltsiumisademest ja mustusest, et eemaldada bakterid.

Basseini puhastus

Sulge
KATUSE PESU
Sulge
FASSAADI PUHASTAMINE
Sulge
NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE
Sulge
PEHME MÖÖBLI PUHASTAMINE
 

Sulge
VAIPADE JA VAIPKATETE PUHASTAMINE HINNAPÄRING
Sulge
LOODUSKIVIDE PUHASTUS JA KAITSETÖÖTLUS HINNAPÄRING
Sulge
LOODUSKIVIDE PUHASTUS JA KAITSETÖÖTLUS

Et looduskivi värskena ja kaunina püsiks, tuleb ka kivi impregneerida selleks ettenähtud vahenditega, et mustus ja vesi ei tungiks kivi sisse. Tavapärasel hooldamisel (puhastamisel) on oluline, et kasutataks neutraalse pH-ga puhastusvahendeid. Nii nagu õlitatud puitpõrandate puhul on vaja aegajalt teha hooldusõlitamist on ka looduskivi põrandate puhul kivi täiendavalt impregneerida. Hooldusvälp sõltub peamiselt kasutuskoormusest ja igapäevasest hooldusest. Impregneer on modifitseeritud oligomeer alkülalkoksüsilokaanile põhinev valmis toode, mis on ette nähtud kõrgekvaliteediliseks plekke-hülgavaks impregneerimiseks. Toode absorbeerub läbi kivi kapillaaride ja tungib sügavale kivisse. Katalüütilise reaktsiooni tulemusena formeerub polüsiloksaan ja plekke ning vett hülgav kaitsekiht. Aine reageerimisel kivi silikaatainetega moodustub efektiivne kulumiskindel kiht mitmeteks aastateks.

Sulge
KIVIPINDADE MIKROTEEMANTLIHVIMINE HINNAPÄRING
Sulge
PUITPÕRANDATE HOOLDUSÕLITAMINE HINNAPÄRING
Sulge
PÕRANDATE VAHATAMINE HINNAPÄRING
Sulge
PVC PÕRANDATE SÜVAPESU HINNAPÄRING
Sulge
EHITUS- JA REMONDIJÄRGNE PUHASTUS Päring
Sulge
Suurpuhastuse hinnapäring
Sulge
Hoolduskoristus hinnapäring
Sulge
Aknapesu hinnapäring

Sulge
Hoolduskoristus

on teenindusliik, mille käigus puhastusfirma hoolitseb Teie äripinna või kodu puhtuse ja korra eest kokkulepitud aegadel ja mahus. Koristaja ülesandeks  on igapäevaselt koristatavates ruumides kindlatel kellaaegadel kokkulepitud tööde teostamine:

Sulge