Enter your keyword

Põrandate vahatamine

PVC vahatamine

PÕRANDATE VAHATAMINE

PVC ja linoleum põrandate kaitsemeetod põrandapindade säilimiseks. Kaitsmine vähendab pinna määrdumist ja kulumist, parandab pinna välimust ja omadusi. Vahatamine on pindade töötlus spetsiaalsete vahade ja polümeere sisaldava kaitseainega.

Basseini puhastus





Sulge
KATUSE PESU




Sulge
FASSAADI PUHASTAMINE




Sulge
NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE




Sulge
PEHME MÖÖBLI PUHASTAMINE




 

Sulge
VAIPADE JA VAIPKATETE PUHASTAMINE HINNAPÄRING




Sulge
LOODUSKIVIDE PUHASTUS JA KAITSETÖÖTLUS HINNAPÄRING




Sulge
LOODUSKIVIDE PUHASTUS JA KAITSETÖÖTLUS

Et looduskivi värskena ja kaunina püsiks, tuleb ka kivi impregneerida selleks ettenähtud vahenditega, et mustus ja vesi ei tungiks kivi sisse. Tavapärasel hooldamisel (puhastamisel) on oluline, et kasutataks neutraalse pH-ga puhastusvahendeid. Nii nagu õlitatud puitpõrandate puhul on vaja aegajalt teha hooldusõlitamist on ka looduskivi põrandate puhul kivi täiendavalt impregneerida. Hooldusvälp sõltub peamiselt kasutuskoormusest ja igapäevasest hooldusest. Impregneer on modifitseeritud oligomeer alkülalkoksüsilokaanile põhinev valmis toode, mis on ette nähtud kõrgekvaliteediliseks plekke-hülgavaks impregneerimiseks. Toode absorbeerub läbi kivi kapillaaride ja tungib sügavale kivisse. Katalüütilise reaktsiooni tulemusena formeerub polüsiloksaan ja plekke ning vett hülgav kaitsekiht. Aine reageerimisel kivi silikaatainetega moodustub efektiivne kulumiskindel kiht mitmeteks aastateks.

Sulge
KIVIPINDADE MIKROTEEMANTLIHVIMINE HINNAPÄRING




Sulge
PUITPÕRANDATE HOOLDUSÕLITAMINE HINNAPÄRING




Sulge
PÕRANDATE VAHATAMINE HINNAPÄRING




Sulge
PVC PÕRANDATE SÜVAPESU HINNAPÄRING




Sulge
EHITUS- JA REMONDIJÄRGNE PUHASTUS Päring




Sulge
Suurpuhastuse hinnapäring




Sulge
Hoolduskoristus hinnapäring




Sulge
Aknapesu hinnapäring





Sulge
Hoolduskoristus

on teenindusliik, mille käigus puhastusfirma hoolitseb Teie äripinna või kodu puhtuse ja korra eest kokkulepitud aegadel ja mahus. Koristaja ülesandeks  on igapäevaselt koristatavates ruumides kindlatel kellaaegadel kokkulepitud tööde teostamine:

Sulge