Enter your keyword

Teenused

MEIE TEENUSED

AKNAPESU

Aknaklaaside sise- ja välipesu. Sisaldab ka aknalaua ja aknaraamide puhastamist. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit või tõstukit. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas- kevadel ja sügisel.

Küsi pakkumist
HOOLDUSKORISTUS

on teenindusliik, mille käigus puhastusfirma hoolitseb Teie äripinna või kodu puhtuse ja korra eest kokkulepitud aegadel ja mahus. Koristaja ülesandeks  on igapäevaselt koristatavates ruumides kindlatel kellaaegadel kokkulepitud tööde… Loe rohkem

Küsi pakkumist
SUURPUHASTUS

Põhjalik ühekordne koristus, mis hõlmab ruumide terviklikku sisepuhastust. Suurpuhastus sisaldab tavapäraselt: akende pesu, põrandate ja põrandakatete hooldust ja kaitsetöötlemist, seinte-, lagede-, lampide, mööblipindade jms puhastamist.

Küsi pakkumist
EHITUS- JA REMONDIJÄRGNE PUHASTUS

Igasuguste ehitus- ja remonditööde järel tehtav põhjalik koristus, mille käigus eemaldatakse objektilt praht ja mustus, pestakse aknad ja klaaspinnad ning eemaldatakse ehitustolm kõikidelt pindadelt ning puhastatakse.

Küsi pakkumist
PVC PÕRANDATE SÜVAPESU

Puhastusmasinatega erinevatele põrandakatetele tehtav puhastus. Süvapesuga eemaldatakse põrandatelt pindmine mustus ja kaitse- või hooldusaine kiht. Süvapesu tehakse siis, kui igapäevase koristuse ja hooldusega ning pindmise puhastusega ei ole võimalik saavutada vajalikku puhtusastet.

Küsi pakkumist
PÕRANDATE VAHATAMINE

PVC ja linoleum põrandate kaitsemeetod põrandapindade säilimiseks. Kaitsmine vähendab pinna määrdumist ja kulumist, parandab pinna välimust ja omadusi. Vahatamine on pindade töötlus spetsiaalsete vahade ja polümeere sisaldava kaitseainega.

Küsi pakkumist
PUITPÕRANDATE HOOLDUSÕLITAMINE

Töödeldud puitpõranda pindade kaitsmine  hooldusõlidega. Teostame ka väliterrasside ja aiamööbli kaitsetöötlust. Hoodusõlitamise sagedus oleneb põranda kasutustingimustest, soovitame teha hooldusõltamist minimaalselt kord aastas.

Küsi pakkumist
KIVIPINDADE MIKROTEEMANTLIHVIMINE

Looduslikelt (marmor, paekivi, terrazzo, graniit jne.)  kivipindadelt plekkide eemaldus ja kõrgläike taastamine mikroteemantlihvimisega.

Küsi pakkumist
LOODUSKIVIDE PUHASTUS JA KAITSETÖÖTLUS (IMPREGNEERIMINE)

et looduskivi värskena ja kaunina püsiks, tuleb ka kivi impregneerida selleks ettenähtud vahenditega, et mustus ja vesi ei tungiks kivi sisse. Tavapärasel hooldamisel (puhastamisel) on oluline, et kasutataks neutraalse pH-ga puhastusvahendeid…Loe rohkem

Küsi pakkumist
VAIPADE JA VAIPKATETE PUHASTAMINE

Vaipkatte pesemine vaibapesumasinaga. Puhastuse sagedus sõltub vaiba kasutamise intensiivsusest, soovitavalt 1-2 korda aastas vajab vaipkate või vaip lisaks tavapärasele hooldusele ka keemilist süvapesu. Puhastamine toimub kliendi juures kohapeal.

Küsi pakkumist
PEHME MÖÖBLI PUHASTAMINE

Tekstiilist mööbli puhastamine puhastusmasinaga. Keemilist süvapesu teostame spetsiaalsete tekstiilipuhastus- või plekieemaldusainetega. Tekstiilpinna töötlemine muudab pinna mustust ja niiskust hülgavaks. Puhastamine toimub kliendi juures kohapeal.

Küsi pakkumist
NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE

Esmalt puhastatakse spetsiaalse ainega mustus nahkmööbli pinnalt, seejärel kantakse nahkmööblile hooldusaine, mis aitab ära hoida naha murenemist ja hilisemat mustuse kinnitumist nahabooridesse.

Küsi pakkumist
FASSAADI PESU

Fassaadi puhastus teostatakse survepesuriga,  selleks kasutatakse vastavalt fassaadi tüübile puhastuskeemiat. Puhastatavad fassaadid – krohv, puit, kivi ja plekkfassaadid.

Küsi pakkumist
KATUSE PESU

Katuse puhastus teostatakse survepesuga, kasutades selleks puhastuskeemiat. Raskesti ligipääsetavatele katustele kasutame selleks erinevaid tõstukeid.

Küsi pakkumist
BASSEINI PUHASTUS

Hügieeniliselt puhta vee saamiseks tuleks basseini korrapäraselt puhastada, selleks tuleb bassein vähemalt kord aastas tühjendada ja puhastada. Vesi tundub küll olevat selge ja puhas, kuid siiski tueb puhastada basseini seinad ja põhi kaltsiumisademest ja mustusest, et eemaldada bakterid.

Küsi pakkumist